CQ0805JRNPOYBN101
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CQ0805JRNPOYBN101TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CQ0805JRNPOYBN101CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CQ0805JRNPOYBN101DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CQ0805JRNPOYBN101
תיאור
CAP CER 100PF 250V C0G/NPO 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CQ0805JRNPOYBN101 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
High Q
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±5%