MFR-25FBF52-31R6
מק"ט מוצר של DigiKey
31.6XBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFR-25FBF52-31R6
תיאור
RES 31.6 OHM 1% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
31.6 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MFR-25FBF52-31R6 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C