MFR-25FBF52-36R5
מק"ט מוצר של DigiKey
36.5XBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFR-25FBF52-36R5
תיאור
RES 36.5 OHM 1% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
36.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
מודלים EDA/CAD
MFR-25FBF52-36R5 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C