MFR-25FBF52-37R4
מק"ט מוצר של DigiKey
37.4XBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFR-25FBF52-37R4
תיאור
RES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
37.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
מודלים EDA/CAD
MFR-25FBF52-37R4 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C