MFR-25FRF52-33R2
מק"ט מוצר של DigiKey
13-MFR-25FRF52-33R2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-MFR-25FRF52-33R2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFR-25FRF52-33R2
תיאור
RES 33.2 OHM 1% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
33.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
מודלים EDA/CAD
MFR-25FRF52-33R2 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C