RC0402FR-0749K9L
מק"ט מוצר של DigiKey
311-49.9KLRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-49.9KLRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-49.9KLRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0402FR-0749K9L
תיאור
RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RC0402FR-0749K9L דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C