RC0402FR-0749K9L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 49.9 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RC0402FR-0749K9L דגמים |
קטגוריה | מאפיינים עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |