RC0402FR-076K98L
מק"ט מוצר של DigiKey
YAG3220TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YAG3220CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YAG3220DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0402FR-076K98L
תיאור
RES 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
תיאור מפורט
6.98 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0402FR-076K98L דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C