RC0402FR-07806RL
מק"ט מוצר של DigiKey
YAG3239TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YAG3239CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YAG3239DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0402FR-07806RL
תיאור
RES 806 OHM 1% 1/16W 0402
תיאור מפורט
806 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0402FR-07806RL דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C