RC0603DR-07100KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RC0603DR-07100KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RC0603DR-07100KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RC0603DR-07100KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603DR-07100KL
תיאור
RES 100K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RC0603DR-07100KL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C