RC0603DR-07150KL זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
150 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RC0603DR-07150KL
מק"ט מוצר של DigiKey
RC0603DR-07150KL-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603DR-07150KL
תיאור
RES 150K OHM 0.5% 1/10W 0603
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RC0603DR-07150KL דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C