RC0603DR-071K5L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RC0603DR-071K5LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RC0603DR-071K5LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RC0603DR-071K5LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603DR-071K5L
תיאור
RES 1.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0603DR-071K5L דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C