RC0603DR-0720KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RC0603DR-0720KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RC0603DR-0720KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RC0603DR-0720KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603DR-0720KL
תיאור
RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
תיאור מפורט
20 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0603DR-0720KL דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C