RC0603FR-0720RL
מק"ט מוצר של DigiKey
311-20.0HRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-20.0HRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-20.0HRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603FR-0720RL
תיאור
RES 20 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
20 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0603FR-0720RL דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C