RC0603FR-07249RL
מק"ט מוצר של DigiKey
311-249HRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-249HRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-249HRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603FR-07249RL
תיאור
RES 249 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
249 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RC0603FR-07249RL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C