RC0603FR-0740K2L
מק"ט מוצר של DigiKey
311-40.2KHRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-40.2KHRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-40.2KHRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603FR-0740K2L
תיאור
RES 40.2K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
40.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0603FR-0740K2L דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C