RC0603FR-0760R4L
מק"ט מוצר של DigiKey
311-60.4HRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-60.4HRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-60.4HRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0603FR-0760R4L
תיאור
RES 60.4 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
60.4 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RC0603FR-0760R4L דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C