RC0805FR-07220RL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 220 OHM 1% 1/8W 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RC0805FR-07220RL דגמים |
קטגוריה | מאפיינים עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |