RC0805FR-07220RL
מק"ט מוצר של DigiKey
311-220CRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-220CRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-220CRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC0805FR-07220RL
תיאור
RES 220 OHM 1% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RC0805FR-07220RL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C