RE0603DRE07100KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RE0603DRE07100KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RE0603DRE07100KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RE0603DRE07100KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RE0603DRE07100KL
תיאור
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RE0603DRE07100KL דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C