RE0603DRE0724K9L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
24.9 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RE0603DRE0724K9L
מק"ט מוצר של DigiKey
RE0603DRE0724K9L-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RE0603DRE0724K9L
תיאור
RES SMD 24.9KOHM 0.5% 1/10W 0603
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RE0603DRE0724K9L דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C