RE0603DRE074K99L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 17,328
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
4.99 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RE0603DRE074K99L
מק"ט מוצר של DigiKey
RE0603DRE074K99L-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RE0603DRE074K99L
תיאור
RES SMD 4.99KOHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RE0603DRE074K99L דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C