RE0603FRE07150KL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RE0603FRE07150KL דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |