RE0603FRE071K5L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RE0603FRE071K5LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RE0603FRE071K5LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RE0603FRE071K5LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RE0603FRE071K5L
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RE0603FRE071K5L דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C