RE0603FRE07200KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RE0603FRE07200KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RE0603FRE07200KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RE0603FRE07200KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RE0603FRE07200KL
תיאור
RES SMD 200K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RE0603FRE07200KL דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C