RE0603FRE0749R9L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RE0603FRE0749R9LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-RE0603FRE0749R9LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-RE0603FRE0749R9LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RE0603FRE0749R9L
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RE0603FRE0749R9L דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C