RSF100JB-73-2K7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-RSF100JB-73-2K7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSF100JB-73-2K7
תיאור
RES 2.7K OHM 5% 1W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.7 kOhms ±5% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי חסין בעירה, בטיחות ציפוי תחמוצת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RSF100JB-73-2K7 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חסין בעירה, בטיחות
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 235°C