SMAJ16A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMAJ16A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMAJ16A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMAJ16A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ16A/TR7
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ15.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.4A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מתח - פריצה (מינ')
17.8V