SMAJ30A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMAJ30A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMAJ30A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMAJ30A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ30A/TR7
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ8.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8.3A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
33.3V