SMAJ40CA/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMAJ40CA/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMAJ40CA/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMAJ40CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ40CA/TR13
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
64.5V מלחץ6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מתח - פריצה (מינ')
44.4V