SMAJ70CA/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMAJ70CA/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMAJ70CA/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMAJ70CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ70CA/TR13
תיאור
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
113V מלחץ3.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
113V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
70V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
77.8V