SMAJ70CA/TR7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 113V מלחץ3.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AC (SMA) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 113V |
יצרן | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 3.5A |
סדרה | הספק - מתקף שיא 400W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 70V | מארז / תיבה DO-214AC, SMA |
מתח - פריצה (מינ') 77.8V | מארז ההתקן של הספק |