SMBJ18A-AT/TR7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
29.2V מלחץ 20.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ18A-AT/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMBJ18A-AT/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18A-AT/TR7
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V