SMBJ18A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMBJ18A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMBJ18A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMBJ18A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18A/TR7
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ20.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.6A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V