SMBJ24A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMBJ24A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMBJ24A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMBJ24A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ24A/TR7
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V