SMBJ30A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMBJ30A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMBJ30A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMBJ30A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ30A/TR7
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ12.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.4A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מתח - פריצה (מינ')
33.3V