SMBJ85A/TR13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 137V מלחץ4.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AA (SMB) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 137V |
יצרן | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 4.4A |
סדרה | הספק - מתקף שיא 600W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 85V | מארז / תיבה DO-214AA, SMB |
מתח - פריצה (מינ') 94.4V | מארז ההתקן של הספק |