SMCJ11A/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMCJ11A/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMCJ11A/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMCJ11A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ11A/TR13
תיאור
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18.2V מלחץ82.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
18.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
82.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
11V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
12.2V