SMCJ15A-AT/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMCJ15A-AT/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMCJ15A-AT/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMCJ15A-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15A-AT/TR13
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V