SMCJ15A-AT/TR13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 32 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 24.4V מלחץ61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 61.5A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 16.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 24.4V |