SMCJ15CA/TR7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 3,506
גיליון נתונים
24.4V מלחץ 61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMCJ15CA/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMCJ15CA/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15CA/TR7
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V