SMCJ26A/TR13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 42.1V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 42.1V |
יצרן | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 35.7A |
סדרה | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 26V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 28.9V | מארז ההתקן של הספק |