SMCJ28A/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMCJ28A/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMCJ28A/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMCJ28A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ28A/TR13
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.4V מלחץ33.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
33.1A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מתח - פריצה (מינ')
31.1V