SMCJ60A/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMCJ60A/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMCJ60A/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMCJ60A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ60A/TR13
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
96.8V מלחץ15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V