SMD1210B010TF
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMD1210B010TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMD1210B010TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMD1210B010TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD1210B010TF
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
1.5 s
יצרן
YAGEO
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
800 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
5 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1210‏ (3225 מטרי), קעור
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
עובי (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
300 mA
סוכנות הרשאות
cUL, TUV, UL
זרם - מקס'
10 A