SMD1812B125TF/33
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMD1812B125TF/33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMD1812B125TF/33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMD1812B125TF/33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD1812B125TF/33
תיאור
PPTC 1812 33V 1.25A 0.5W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 33V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
400 ms
יצרן
YAGEO
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
140 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי), קעור
מתח - מקס'
33V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
0.063‏ אינץ' (1.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
סוכנות הרשאות
cUL, TUV, UL
זרם - מקס'
100 A