SR0805FR-4710RL
מק"ט מוצר של DigiKey
YAG5847TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YAG5847CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YAG5847DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR0805FR-4710RL
תיאור
RES 10 OHM 1% 1/2W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR0805FR-4710RL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C