YC158TJR-0712KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-YC158TJR-0712KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-YC158TJR-0712KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-YC158TJR-0712KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC158TJR-0712KL
תיאור
RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12k Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YC158TJR-0712KL דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
62.5mW
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
התנגדות (Ohms)
12k
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±5%