YC248-FR-0710KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-YC248-FR-0710KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-YC248-FR-0710KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC248-FR-0710KL
תיאור
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1606
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm ±1% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1606‏, קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YC248-FR-0710KL דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
YAGEO
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
DDRAM, SDRAM
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
10k
מארז‏ / תיבה
1606‏, קמור, הדקים בצד הארוך
טולרנס
±1%
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מספר הנגדים
8
גובה - מקובע (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
מספר פינים
16
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
62.5mW