ZOR-25-R-52-0R
מק"ט מוצר של DigiKey
13-ZOR-25-R-52-0RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-ZOR-25-R-52-0RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZOR-25-R-52-0R
תיאור
RES 0 OHM JUMPER 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0 Ohms מגשר 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZOR-25-R-52-0R דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
יצרן
הרכב
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C